Czarnobyl (a)live! – 13 maja 2017 Warszawa

Pojawiliśmy się ostatnio na bardzo ciekawej prezentacji dotyczącej aktualnej sytuacji na terenie Czarnobylskiej Strefy Zamkniętej. 13 maja 2017 odwiedziliśmy miasto stołeczne Warszawa, by mieć możliwość wysłuchania, jak Dominik Wójcik z Visible Past opowiada o swoich wrażeniach i odczuciach związanych z wizytami w Strefie.

Jako, że połowa składu w postaci Huberta w podobnej wyprawie brała już udział, to ja bardziej skorzystałem z wiedzy, jaką Dominik podzielił się z uczestnikami spotkania.

Impreza cieszyła się taką popularnością, że organizatorzy zdecydowali się ją powtórzyć także dzień później. Wcale mnie to nie dziwi, gdyż jest to przecież szczegółowa relacja „z pierwszej ręki” dotycząca miejsca, które pasjonuje i znajduje się na niejednej liście miejsc do zobaczenia przed śmiercią.

Na mojej liście marzeń Strefa również się znajduje, zagościła tam już dobre kilka lat temu, ale dopiero teraz postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać w tym właśnie kierunku. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy!

Każdemu z Was polecam chociaż raz wybrać się i wziąć udział w przynajmniej jednym takim spotkaniu. Żaden znaleziony w necie artykuł nie zaspokoi Waszej ciekawości w takim stopniu, jak podczas prezentacji zrobi to Dominik.

Ze swojej strony bardzo serdecznie dziękuję za wartościową wiedzę i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jak dla mnie forma i sposób przekazu to mistrzostwo świata.

Do zobaczenia przy najbliższej możliwej okazji!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*